TAK-REM Sp. z o.o.
ul. Na Ostrowiu 1
80-958 Gdańsk
tel.: +48 58 307 13 03
e-mail: tak-rem@remontowa.com.pl

Site mapE-mail
 Polski  English
 About us   Machine tools   Quality   Contact   Updating 
  
 About us
 Machine tools
 Quality
 Contact
 Updating
Main page > Contact

TAK-REM Sp. z o.o.

Address: ul. Na Ostrowiu 1   80-958 Gdańsk

tel.:+48 58 307 13 03  fax:+48 58 307 25 26
Chairman: Dębicki Andrzej

tel.:+48 58 307 13 03 e-mail: andrzej.debicki@remontowa.com.pl

Head of Technology: Tomasz Ejsmont

tel.:+48 58 307 13 83 mobile: +48 500 170 494  e-mail:tomasz.ejsmont@remontowa.com.pl

  
Production Manager: Piotr Borecki
tel.:+48 58 307 18 47  mobile:+48 501 534 395  e-mail:piotr.borecki@remontowa.com.pl
Head of Marketing: Andrzej Radlak
tel.:+48 58 307 18 47 mobile: +48 502 160 345 e-mail:andrzej.radlak@remontowa.com.pl
Accountant: Anna Dzionk
tel.:+48 58 307 13 03  e-mail: anna.dzionk@remontowa.com.pl


Office: Marlena Kukian
tel.:+48 58 307 13 03  e-mail: marlena.kukian@remontowa.com.pl




 
All Rights Reserved 2006 © Tak-Rem Sp. z o.o.

obróbka skrawaniem, obróbka skrawaniem Gdańsk, obróbka skrawaniem Pomorskie, obróbka metali, naprawa gwintów, produkcja części maszyn, regeneracja części maszyn, wały korbowe, regeneracja wałów korbowych, stocznia remontowa